top of page

Kryspin Leśniak przenosi się do Anglii!

Kryspin Leśniak przenosi się do Anglii!

Świetne informacje płyną do nas z Crewe Alexandra, gdzie na testach przebywał w grudniu Kryspin Leśniak. Klub z północy Anglii słynący z wychowywania piłkarzy zaproponował naszemu charyzmatycznemu napastnikowi dwuletnie stypendium tzw. Scholarship, na mocy, którego już tego lata Kryspin przeniesie się do Wielkiej Brytanii by pod okiem sztabu trenerskiego rozwijać swoje umiejętności w realiach angielskiego futbolu.

 

Przypomnijmy, że Akademia Crewe Alexandra w tym roku ponownie znalazła się w TOP 20 rankingu najlepszych akademii na wyspach pod kątem produktywności tj. dostarczania piłkarzy do zawodowego futbolu. Z Akademii Crewe Alexandra wywodzą się takie sławy światowego futbolu jak Neil Lennon, David Platt, Robbie Savage, Dean Ashton czy Danny Murphy.

 

Kryspin to pierwszy wychowanek FASE Szczecin, który dzięki harmonijnemu rozwojowi i dobrze prowadzonej karierze przeprowadzi się dla celów stricte piłkarskich do Anglii.

 

Kryspin spędzi w Akademii Crewe Alexandra minimum 2 lata, podczas których swoją pracą i dobrą postawą na boisku starać będzie się o profesjonalny kontrakt piłkarski.

 

Powodzenia Krycha!

bottom of page