NASI ZAWODNICY

Maciej Mas

Maciej Mas to napastnik urodzony w roku 2001. Wyszkolony przez popularną akademie: UKS SMS Łódź. Mocne strony Macieja to: świetne warunki fizyczne (191 cm wzrostu), siła oraz zmysł napastnika. W 2019 roku dołączył do GKS Bełchatów (na zasadzie wypożyczenia). Kilka miesięcy gry w Bełchatowie starczyło aby zainteresować skautów Cagliari Calcio, oraz przekonać do transferu. 

Napastnik

Jakub Iskra

Jakub to wielokrotny reprezentant młodzieżowych kadr Polski (U-16 - U-19), który swoje pierwsze piłkarskie szlify zbierał w pod szczecińskiej Chojnie, skąd został wypatrzony przez skautów Pogoni Szczecin. Latem 2018 roku został wytransferowany do włoskiego SPAL Ferrara. Jakuba charakteryzują: niesamowita walka o każdy skrawek boiska, doskonałe warunki fizyczne oraz determinacja w każdym meczu. 

Boczny obrońca

Szymon Emche

Pochodzący z Kikorzy wychowanek Pomorzanina Nowogard. Urodzony w 2001 r. napastnik charakteryzujący się dobrymi warunkami fizycznymi, dynamiką, dobra grą w powietrzu oraz skutecznością pod bramką przeciwnika. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2014 r. Obecnie reprezentuje barwy włoskiego U.S. Cremonese.

Napastnik

Gracjan Szyszka

Gracjan to pochodzący z Kołobrzegu wychowanek tamtejszej Kotwicy. Prawonożny środkowy obrońca z doskonałym wyprowadzeniem piłki. To Prawdziwy przywódca, którego Wyróżnia ogromna determinacja i pracowitość, a także świetne warunki fizyczne. Gracjan dołączył do FASE w 2016 r. Obecnie reprezntuje barwy włoskiego SPAL Ferrara 2013.

Środkowy obrońca

Szymon Matysiak

Szymon Matysiak (2002) to bramkarz pochodzący ze Szczecina. Swoje pierwsze bramkarskie szlify zbierał w Pogoni Szczecin, skąd został wytransferowany do Lecha Poznań. Tam spędził 2 kolejne lata. Latem 2018 roku postanowił wrócić do rodzinnego miasta i dołączyć do ambitnej drużyny FASE Szczecin. Jednak jego przygoda w FASE nie trwała długo. Jeszcze podczas tego samego okienka transferowego Szymon dostał propozycję z Włoch, której nie odrzucił. Szymona charakteryzuje niesamowicie silny charakter, oraz szybki czas reakcji interwencji bramkarskich. 

Bramkarz

Adam Stefański

Adam Stefański urodził się w Szczecinku, gdzie w lokalnej Akademii zaczynał karierę. Jego talent został szybko wyłowiony przez FASE Szczecin, skąd w 2020 roku przeniósł się do włoskiej SPAL Ferrary. 

Środkowy pomocnik

Jan Mróz

Jan Mróz to pomocnik urodzony w roku 2003. Wyróżnia się świetną motoryką. W roku 2019 trafił do Cracovii Kraków ze swojego rodzinnego miasta - Zamościa. Najlepiej sprawdza się w roli skrzydłowego.

Pomocnik / napastnik

Tomasz Pałgan

Tomasz to urodzony w Łodzi ofensywny pomocnik. Jego atutami są z pewnością: strzał oraz podanie. Od lat godnie reprezentuje barwy UKS SMS Łódź. 

Napastnik / ofensywny pomocnik

Dawid Wach

Dawid to pochodzący z okolic Kamienia Pomorskiego zawodnik, który zaczynał przygodę z piłką w lokalnym Gryfie, skąd trafił do Vinety Wolin. Pod okiem trenera Pawła Ozgi, rozwinął się i trafił do Ruchu Chorzów. Na Śląsku zrobił furorę zdobywając srebrny medal z ekipą Ruchu U-17, zajmując najwyższe miejsce w klasyfikacji strzelców. Jego talent nie umknął największym polskim klubom, a wytransferowany został do Legii Warszawa (skąd aktualnie wypożyczony jest do Wólczanki Wólki Pełkińskiej grającej w 3 lidze). 

Napastnik / pomocnik

Krystian Rybicki

Krystian - urodzony w 2002 roku w Stargardzie pod Szczecinem - to wyróżniający się swoją finezyjną grą pomocnik. Jego talent został szybko wypatrzony przez Pogoń Szczecin, skąd dostał liczne powołania do kadr Polski (U-15 - U-17). Krystian aktualnie jest liderem zespołu U-18 Pogoni Szczecin. 

Środkowy / boczny pomocnik

Sebastian Jarosz

Sebastian Jarosz to utalentowany środkowy pomocnik, który od początku zbierał szlify piłkarskie w Lechu Poznań. Tam wyróżniał się nietuzinkową techniką oraz fantazją gry. Obecnie jest zawodnikiem Stomilu Olsztyn. 

Ofensywny pomocnik

Maciej Krakowiak

Maciej to bramkarz pochodzący z Łodzi. W Polsce grał w znanych markach tj.: Widzew Łódź czy GKS Bełchatów. Na 3 lata wyleciał grac w Japonii, skąd aktualnie wrócił aby zasilić szeregi KKSu Kalisz. 

Bramkarz

Hubert Antkowiak

Hubert pochodzi z Jarocina, gdzie zaczynał swoją karierę w lokalnej Jarocie. Tam wyróżniając się strzelanymi bramkami został wypatrzony przez Miedź Legnicę, skąd aktualnie przebywa na wypożyczeniu w II ligowej Resovii Rzeszów. Huberta wyróżniają świetne warunki fizyczne i gra w powietrzu. 

Napastnik

Patryk Woźniak

Patryk Woźniak to urodzony w 2001 roku środkowy pomocnik. Jest tytanem ciężkiej pracy. Jego atutami są w szczególności: walory defensywne oraz zdolności przywódcze. Jego aktualnym klubem jest RKS Radomsko. 

Środkowy pomocnik

Wiktor Grzeszczak

Wiktor pochodzi z Chojny, gdzie stawiał pierwsze kroki w piłkarskiej karierze. Następnie grał dla Chemika Police oraz Pogoni Szczecin. Aktualnie reprezentuje barwy Błękitnych Stargard. 

Napastnik / ofensywny pomocnik

Dominik Dziąbek

Dominik to przebojowy napastnik, występuje również na pozycji ofensywnego pomocnika. Cechują szybkość i przyspieszenie. Dominik jest dumnym kapitanem reprezentacji polski chłopaków z domu dziecka. Aktualnie zawodnik Hutnika Szczecin. 

Napastnik / ofensywny pomocnik

Kryspin Leśniak

Pochodzący z Wysokiej Kamieńskiej wychowanek Vinety Wolin. Urodzony w 2003 r. napastnik charakteryzujący się dynamiką, dobrym dryblingiem oraz uderzeniem z dystansu, a także bardzo wysoką skutecznością bramkową. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2016 r.

Napastnik

Damian Wojda

Damian to bardzo solidny i oddany swojej drużynie pomocnik. Jego atutami są: przegląd pola, siła oraz strzał z dystansu. Przez lata reprezentował barwy Akademii Arki Gdynia, aktualnie jest zawodnikiem Raduni Stężyca. 

Środkowy pomocnik

Jakub Pietrakowski

Jakub to tytan ciężkiej pracy. Wychowany przez Akademie Odry Opole, aktualnie jest zawodnikiem LZS Starowice Dolne. Atutami Jakuba są na pewno: wytrzymałość, siła i determinacja. 

Defensywny pomocnik

Jakub Kaniewski

Jakub to ambitny zawodnik, którego talent został wypatrzony przez szczecińską Pogoń, gdzie spędził najmłodsze lata swojej kariery. Obecnie jest zawodnikiem gorzowskiego Stilonu. 

Środkowy pomocnik

Bartosz Nizio

Bartosz to zawsze zmotywowany ofensywny pomocnik, pochodzący spod Stargardu szybko dołączył do Akademii Pogoni Szczecin, skąd przeniósł się na półroczne wypożyczenie do Chemika Police. 

Ofensywny pomocnik

Bartosz Kunat

Bartosz to dynamiczny i przebojowy boczny obrońca urodzony w 1999 r. w Rybniku. Przez lata reprentował barwy Korony Kielce, aktualnie zawodnik swojego rodzimego klubu z Rybnika. 

Prawy obrońca

Dawid Krzyżaniak

Dawid to pochodzący z Jarocina ofensywny pomocnik. Przed 2 sezony reprezentował barwy Pogoni Szczecin (gdzie był najlepszym strzelcem zespołu U-17). Aktualnie powrócił do swojej rodzinnej Jaroty. 

Ofensywny pomocnik

Krystian Adamiak

Krystian to solidny defensywny pomocnik, którego głównym atutem jest gra w powietrzu. Urodzony w Pabianicach od lat reprezentuje barwy popularnej akademii UKS SMS Łódź. 

Defensywny pomocnik

Szymon Młynarczyk

Szymon to kolejny wychowanek akademii UKS SMS Łódź. Jest to zawodnik silny i przebojowy, najczęściej występujący na skrzydle lub bocznej obronie. Urodzony w 2000 r. 

Boczny obrońca / pomocnik

Mateusz Leszczuk

Mateusz to bardzo utalentowany i świetny technicznie napastnik pochodzący z Opola, gdzie zbierał pierwsze szlify w akademii Odry Opole. Przez lata zawodnik Akademii Legii Warszawa, skąd aktualnie przeniósł się do KS Łomianki. 

Napastnik

Damian Kasprzak

Damian jest bardzo twardym i nieustępliwym obrońcą. Urodzony w 2001 r. zawodnik od lat reprezentuje barwy Zagłębia Lubin, gdzie aktualnie gra w rezerwach zespołu. 

Środkowy Obrońca

Marcin Wiśniewski

Marcin to urodzony w 2001 na Pomorzu zawodnik. Swoją piłkarską drogę zaczynał w KP Starogard Gdański, skąd przeszedł do Akademii Lechii Gdańsk. Obecnie powrócił do swojego macierzystego klubu ze Starogardu. Marcin to bardzo ambitny i silny skrzydłowy, który dzięki swoim walorom może również występować w obronie. Jest lewonożny. 

Boczny obrońca / pomocnik

Paweł Jachno

Paweł to pochodzący ze Szczecina młody talent wyszkolony przez Pogoń Szczecin. Jest bardzo solidnym defensywnym pomocnikiem o "żelaznych płucach". Dzięki świetnej postawie w Pogoni Szczecin dostawał liczne powołania do młodzieżowych kadr Polski (U-16 - U17). Obecnie zawodnik Elany Toruń. 

Defensywny pomocnik

Konrad Żulpo

Konrad Żulpo to bardzo solidny i niesamowicie wydolny boczny obrońca. Swoje pierwsze kroki stawiał w szczecińskiej Pogoni, skąd aktualnie przebywa na wypożyczeniu w Świcie Skolwin (Szczecin). Konrada charakteryzuje przede wszystkim wielkie serce do gry. 

Boczny obrońca

Aleks Łęcki

Aleks Łęcki to urodzony w 2003 r. w Elblągu zawodnik, który zaczynał przygodę z piłką w lokalnej Olimpii. Jest bardzo uniwersalnym i pracowitym zawodnikiem. Od półtora roku godnie reprezentuje barwy szczecińskiego FASE. 

Środkowy / boczny pomocnik

Jakub Świder

Jakub to pochodzący ze Słubic dynamiczny skrzydłowy. Po występach w kadrach wojewódzkich swojego rodzinnego regionu, został wypatrzony przez skautów Pogoni Szczecin. Obecnie jest zawodnikiem Chemika Police (na zasadzie wypożyczenia z Pogoni Szczecin). 

Boczny pomocnik

Daniel Kowalczyk

Daniel to przebojowy i bardzo szybki skrzydłowy. Urodzony w 2002 roku od dziecka reprezentuje barwy Chemika Police, gdzie dziś przebija się do podstawowej jedenastki. 

Boczny pomocnik

Jędrzej Góral

Jędrek pochodzi z Międzyrzecza, w którym stawiał pierwsze piłkarskie kroki (Orzeł Międzyrzecz). To prawonozny środkowy obrońca, którego Wyróżnia spokój w grze, walka o każdą piłkę, jak i świetne warunki fizyczne. do FASE dołączył w 2016 r.

Środkowy obrońca

Bartłomiej Łyczek

Bartek to pochodzący z Nowin wychowanek tamtejszego GKS-u. Urodzony w 2004 r. prawo nożny bramkarz charakteryzuje się niezwykłą sprawnością fizyczną, doskonałymi warunkami fizycznymi, odwagą, rozumieniem gry oraz pracowitością. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2017 r.

Bramkarz

Jakub Romanik

Pochodzący z Człuchowa wychowanek AP Człuchów. Urodzony w 2004 r. prawonożny defensywny pomocnik charakteryzujący się bardzo dobrym ustawianiem oraz czytaniem pola gry jak również ogromną pracowitością. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2017 r.

Defensywny pomocnik

Jakub Uzar

Pochodzący z Poznania wychowanek Sucharów Suchy Las. Urodzony w 2003 r. lewonożny obrońca charakteryzujący się doskonałymi warunkami fizycznymi, czytaniem gry i przeglądem pola. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2016 r.

Obrońca

Piotr Karwowski

Pochodzący z Nidzicy wychowanek UKS Jedynka Nidzica i Football Academy Nidzica. Urodzony w 2003 r. prawoskrzydłowy charakteryzujący się wyśmienitym przygotowaniem motorycznym oraz naturalną dynamiką. Dobrze wyszkolony technicznie i skuteczny w grze 1 na 1. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2016 r.

Prawoskrzydłowy

Jerzy Krasoń

Jurek to pochodzący z Piły wychowanek Football Academy Piła, podopieczny trenera Wiesława Powalisza. Urodzony w 2002 r. prawo nożny napastnik charakteryzujący się bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, potężnym uderzeniem, skutecznością oraz pracowitością. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2015 r. Obecnie Błękitni Stargard.

Napastnik

Borys Sobstyl-Jałoszyński

Pochodzący z Kłodzina wychowanek Wichra Przelewice. Urodzony w 2001 r. ofensywny pomocnik charakteryzujący się doskonałym wyszkoleniem technicznym oraz kreatywnością w grze. Zawodnik FASE Szczecin od sierpnia 2014 r.

Ofensywny pomocnik

Michał Serdyński

​​Pochodzący ze Szczecina bramkarz szkolący się m.in. w AP Pogonii Szczecin, Salosie Szczecin i Chemiku Police. Urodzony w 2000 r. golkiper charakteryzujący się dynamiką, odwagą wysoką inteligencją boiskową. Obecnie zawodnik University of Charleston w USA.

Bramkarz

Please reload

us cremonese logo.png
SPAL ferrara logo.png
1200px-Cagliari_calcio_edited_edited.png
SPAL ferrara logo.png
SPAL ferrara logo.png
1000px-Torino_FC_Logo.svg.png
11053302_1056942094339384_73866184106367
11053302_1056942094339384_73866184106367
11053302_1056942094339384_73866184106367
52394.png
legia-warszawa-logo-D723D4D2C9-seeklogo.
HERB_KOLOR_PRZEZROCZYSTOSC_(1).png
HERB_KOLOR_PRZEZROCZYSTOSC_(1).png
chemik_police_logo.png
HERB_KOLOR_PRZEZROCZYSTOSC_(1).png
HERB_KOLOR_PRZEZROCZYSTOSC_(1).png
chemik_police_logo.png
chemik_police_logo.png
chemik_police_logo.png
herb.png
kks_logo_2018-04-18_1.png
unnamed.png
logo-herb-rks-www.png
blekitni stargard.png
unnamed.gif
ks-radunia-stezyca-vector-logo.png
11393207_894615463915183_354154842894920
IREW4A3R_400x400.jpg
Z18260099Q,Logo-klubu-ROW-Rybnik.jpg
Jarota-LOGO-211x300-211x300.png
unnamed-2.png
logo-zaglebielubin.png
44116.png
elana_logo-1.png
bg_000.png
UC_Golden_Eagles_logo.png
logo_fase.png
logo_fase.png
logo_fase.png
logo_fase.png
logo_fase.png
logo_fase.png
logo_fase.png
logo_fase.png
cracovia_herb.jpg
logo_fase.png

All rights reserved © 2019 by Football Academy Management

Ul. Kowalska 2, 45-588 Opole, opolskie, Polska

FA 10lat_logo_2019_RGB_GOLD.png
+48 502 635 835
biuro@famg.pl
Ul. Niedziałkowskiego 16A/1, 45-085 Opole