top of page

AKTUALNOŚCI

Adam Stefański w Chojniczance Chojnice!

Bardzo miło nam ogłosić, iż Adam Stefański po zebranych doświadczeniu we Włoszech powraca na polskie boiska zdobywać pierwsze minuty w polskiej piłce seniorskiej. Bardzo dziękujemy Chojniczance za ten transfer, a za Ciebie Adam bardzo trzymamy kciuki. Jak najszybszego awansu do pierwszego zespołu!

Przy okazji również mamy przyjemność poinformować, iż Adam przedłużył współpracę z FAMG! Dziękujemy Adam!

Bartosz Łuczak na obozie z pierwszą drużyną Piasta!

Jesteśmy niezmiernie dumni z Bartka Łuczaka (2003), który dzięki swojej pracy pojechał na obóz przygotowawczy z pierwszą drużyną. Brawo Bartek. Oby tak dalej!

Więcej o FASE

Dawid Bembnista w FAMG!

Bardzo miło nam poinformować, iż do naszej agencji dołączył utalentowany defensywny pomocnik/obrońca o świetnych warunkach fizycznych.
Witamy w naszej drużynie Dawid!

Dawid Bembnista (2007) to świeżo upieczony 15 letni zawodnik FASE Szczecin, o wielkich ambicjach, nadziejach i marzeniach, w których my postaramy się pomóc! Dawid ma już za sobą pierwsze powołania do reprezentacji Polski U-15

Piotr Pardel w Atalancie Bergamo!

DONE DEAL

Piotr Pardel (2005, klub macierzyst: FASE Szczecin) w Atalancie Bergamo!

Wielkie gratulacje dla: zawodnika, rodziny, oraz wszystkich którzy mieli wpływ na jego rozwój oraz ten transfer! Wielka szansa i nadzieje.

Piotr przechodzi do włoskiego giganta na zasadzie transferu definitywnego, a z nowym
klubem związał się profesjonalnym
Kontraktem.

Powodzenia Piotr! Wielka duma!

Szymon Gaj w FAMG!

Bardzo miło nam poinformować, iż Szymon Gaj (2005) - obecnie zawodnik włoskiego Torino (w Polsce - Legia Warszawa) dołączył do FAMG! 

Szymon to bardzo utalentowany wahadłowy. Dziękujemy za zaufanie Szymon!

Gracjan Szyszka na dłużej w FAMG!

Prawie niczego w życiu nie jestem pewien tak bardzo jak tego, iż ten chłopak zajdzie bardzo daleko. Jest niesamowitym gościem i coraz lepszym zawodnikiem. A od dziś na kolejne lata z nami, z FAMG !
Gracjan Szyszka (2003) zawodnik włoskiej Cosenzy Calcio, przedłużył z nami umowę o współpracy. Dziękujemy Gracjan, najwspanialsze lata dopiero przed nami!

Leon Siemieńczuk dołącza do FAMG!

Leon witamy w naszym zespole!
Miło nam poinformować, że Leon Siemieńczuk (2005) zaufał nam i dołączył do naszej drużyny FAMG !
Leon to utalentowany napastnik grający obecnie w AP Reissa Poznań. W tej rundzie zaliczył wiele udanych występów strzelając 5 bramek! Leon dziękujemy i do przodu!

Jeremiasz Hirniak w FAMG!

Bardzo miło nam poinformować, iż utalentowany zawodnik FASE Szczecin - Jeremiasz Hirniak (2006 - wychowanek Gwardii Koszalin) zaufał nam i dołączył do rodziny FAMG! Jeremiasz to waleczny środkowy pomocnik, który aktualnie dochodzi do siebie po urazie pleców. Jerek - czekamy i liczymy na Ciebie! Oraz dziękujemy Tobie i Rodzicom za zaufanie. Od teraz razem w jednym kierunku‼️

Gracjan Szyszka wykupiony przez Cosenza Calcio!

Gracjan Szyszka (2003) na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do Cosenzy Calcio!
Po świetnej rundzie na wypożyczeniu klub z Serie B zdecydował się na wykup Gracjana! Gratulacje! Teraz czekamy na debiut w pierwszej drużynie 💪🏻
Dziękujemy obu Klubom za współpracę!

Jakub Iskra w Śląsku Wrocław!

Dla nas to prawdziwa bomba transferowa „last minute”!
Jakub Iskra zasila ekstraklasowy Śląsk Wrocław! Na zasadzie rocznego wypożyczenia ze SPAL Ferrara z opcją wykupu.
Wielkie nadzieje i duże wyzwanie.
Jak zawsze: niesamowita DUMA!
Gratulacje i powodzenia Kuba!
Klubom dziękujemy za determinacje i współpracę!

Oskar Klessa w Lechii Gdańsk!

Nasz kolejny podopieczny wypływa na szerokie wody!
Oskar Klessa (2004) na zasadzie rocznego wypożyczenia przechodzi z FASE Szczecin do Lechii Gdańsk, gdzie będzie walczył o swoją pozycję zarówno w drugiej drużynie jak i juniorach. 
Mocno w Ciebie wierzymy Oskar! Powodzenia!

Koki Hinokio wypożyczony do Stali Mielec!

Koki Hinokio (2001) po raz kolejny bohaterem naszego okienka! Najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w ekstraklasowej Stali Mielec! Trzymamy kciuki za wiele udanych występów, a obu Klubom dziękujemy za współpracę! Powodzenia Koki!

Krystian Rybicki przechodzi do Warty Gorzów.

Czas na prawdziwe przetarcie w piłce seniorskiej!
Krystian Rybicki (2002) zawodnik Pogoni Szczecin - najbliższy sezon spędzi na rocznym wypożyczeniu w 3-ligowej Warcie Gorzów! Ambitny projekt, tak więc duża odpowiedzialności i wyzwanie przed Krystianem! Liczymy na Ciebie i trzymamy mocno kciuki.

Jan Dąbrowski w FAMG!

Janek Dąbrowski (2003) dołącza do FAMG! Z dumą ogłaszamy, że popularny "Johny" od dziś wchodzi w szeregi naszej agencji‼️ Wychowanek Football Academy Opole, który w wieku 13 lat przeniósł się do Akademi Odry Opole by tam kontynuować swoją piłkarską edukację, to obecnie jeden z kluczowych zawodników zespołu rezerw klubu z Oleskiej 51. Janek to nieustępliwa 6-ka. Jego największymi atutami są: antycypacja i gra w odbiorze, wytrzymałośc i nieustępliwość na boisku. To także tytan pracy i dobry duch zespołu. Dziękujemy za zaufanie Jasiu!

Jan Mierzwa wypożyczony do Śląska Wrocław!

Jan Mierzwa (2005 - FASE Szczecin) w Śląsku Wrocław! Wielką determinacją wykazał się Klub ze Śląska przy pozyskaniu Janka, za co serdecznie dziękujemy i gratulujemy, podpisaliście wielki potencjał!
Powodzenia!

Kryspin Leśniak przechodzi do Pogoni Szczecin!

Kryspin Leśniak (2003) w Pogoni Szczecin! To już kolejny transfer do Pogoni Szczecin, z którym wiążemy duże nadzieje! Kryspin wierzymy w Ciebie! Po pobycie w Vinecie Wolin oraz Wiśle Płock czas na zdobywanie bramek dla Portowców, w końcu od dziś jesteś w ich granatowo bordowej rodzinie! Dziękujemy Pogoni za przyjemny deal, i wielkie gratulacje dla Kryspina i rodziny.

Więcej o FASE

Jakub Romanik w Arce Gdynia!

Kuba, wymarzyłeś sobie za dzieciaka i to osiągnąłeś! Zasłużyłeś swoją ciężką pracą!
Jakub Romanik (2004 FASE Szczecin) bo o nim mowa, na zasadzie definitywnego transferu przechodzi do Arki Gdynia! Wielkie gratulacje dla Ciebie i rodziny, a klubowi dziękujemy za determinację w pozyskaniu Kuby, na pewno się odpłaci!

Maksym Zabavchuk w FAMG!

Miło nam poinformować, iż dołączył do nas kolejny utalentowany, a co jeszcze ważniejsze - bardzo pracowity zawodnik: Maksym Zabavchuk (2004). Maksym to środkowy pomocnik o świetnych warunkach fizycznych. Pochodzi z Ukrainy, a swoje pierwsze piłkarskie kroki w Polsce stawiał w Pogoni Szczecin. Ostatnio był zawodnikiem 3-ligowej Warty Gorzów, a obecnie przygotowuje się do nowego sezonu ze Świtem Szczecin. 

Patryk Bek z profesjonalnym kontraktem w Legii Warszawa!

Patryk Bek (2004) ze swoim pierwszym profesjonalnym kontraktem, i to nie byle jakim, bo z mistrzem Polski - Legią Warszawa! Wielkie gratulacje dla naszego podopiecznego - wychowanka Legionovii Legionowo. Z pewnością w pełni zasłużona nagroda za pracę i podejście Patryka. Oby tak dalej!

Daniel Cieśla dołączył do FAMG!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż Daniel Cieśla (2003 - Górnik Zabrze) dołącza do naszej ekipy FAMG!
Wychowanek ASD Gwardia Opole to rosły defensor z inklinacjami ofensywnymi.
Dziękujemy bardzo Daniel! Od teraz, tak jak i na boisku - lecimy do przodu razem!

Więcej o FASE

Jędrzej Góral w Pogoni Szczecin!

Góri zasłużyłeś!
Fantastyczny charakter, świetnie rozwijający się talent oraz bardzo wysoka kultura - to nie mogło się nie udać! 
Jędrzej Góral (2004) przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do brązowego medalisty mistrzostwa Polski - Pogoni Szczecin. Wielkie gratulacje!

Koki Hinokio w Zagłębiu Lubin!

Ciężka praca i bardzo dobry sezon w 1 lidze z najlepszą możliwą nagrodą!
Koki Hinokio (2001 🇯🇵) definitywnie wytransferowany do Ekstraklasowego Zagłębia Lubin! Bardzo dziękujemy Stomilowi za bardzo ważny i niezapomniany czas Kokiego w drużynie oraz za bezproblemową współpracę przy tym transferze, a nowej drużynie naszego pomocnika życzymy wielu wspólnych sukcesów! Gratulacje Koki!
Kontrakt obowiązuje do 2024 roku.

Więcej o FASE

Filip Ratajczyk z powołaniem do kadry Polski!

Trener reprezentacji Polski do lat 15  - Rafał Lasocki ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowania konsultacyjne w Wałbrzychu.
➡ W kadrze na drugie zgrupowanie w dniach 14-17 czerwca znalazł się grający w zespole FASE Szczecin U15 - Filip Ratajczyk.
Brawo "Rataj" - oby było to pierwsze z wielu powołań do gry z orzełkiem na piersi .

Więcej o FASE

Powołania naszych zawodników do kadry Polski U-16!

Kolejny wielki dzień i wielka duma! Dwóch naszych podopiecznych z powołaniem do kadry Polski U-16! Patryk Rychlik, i Piotr Pardel (obaj 2005) bo o nich mowa - to dwie perełki FASE Szczecin, których przygoda na szerokich piłkarskich wodach dopiero się zaczyna. Trzymamy kciuki Panowie!

Więcej o FASE

Piotr Pardel dołączył do FAMG!

Bardzo ważny dzień dla nas oraz dla naszego nowego podopiecznego! Piotr Pardel (2005) - reprezentant Polski (Talent Pro), bardzo perspektywiczny bramkarz FASE Szczecin, będący na celowniku topowych akademii w Europie sformalizował naszą współpracę! Bardzo dziękujemy za zaufanie całej rodzinie! 

bottom of page